• page_banner1

novinky

Náš tím odletel do Hongkongu 12. marca 2019 a začal na 3dennú výstavu APLF. Ide o výstavu kože, módnych materiálov a doplnkov. Koná sa v hongkonskom kongresovom a výstavnom centre od 13. do 15. marca. hala je rozdelená na dve poschodia. Prvé poschodie je určené pre surové módne materiály, ako je ovčia koža, ovčia koža, jahňacia koža. Druhé poschodie je určené pre módne doplnky. Naša spoločnosť sa nachádza v tomto stánku. rukavice na strihanie ovčej kože, detské čižmy, čiapky z ovčej kože, koberčeky z ovčej kože, šály a vankúše z ovčej kožušiny Tibet.

newspic4

Na týchto výstavách sme sa stretli s mnohými našimi stálymi zákazníkmi, s ktorými sme spolupracovali mnoho rokov. Voľne sme hovorili o trende vývoja rukavíc z ovčej kože a o budúcnosti odvetvia módnych doplnkov. Zároveň sme stretli aj veľa nových zákazníkov, prichádzajú z Japonsko, Južná Kórea, Austrália, USA, Kanada a ďalšie krajiny. Prejavili veľký záujem o naše výrobky z ovčej kože.

Najmä naše ručne vyrobené rukavice z ovčej kože, módne čiapky z ovčej kožušiny, mäkké a odolné detské dupačky z ovčej kože. Vo voľnom čase sme navštívili stánok s koženými surovinami na prvom poschodí. A stretli sme sa s niektorými potrebami z Etiópie, Španielska a Nového Zélandu. plán nákupu kvalitnej ovčej kože. Preto je dobré nájsť tu kožené potreby a módne doplnky.

Od založenia spoločnosti v roku 2002 náš tím neustále sleduje vysoko kvalitné rukavice z ovčej kože a rukavice z ovčej kože. Letíme do Hongkongu, lietame do USA, lietame do Talianska. To všetko sme robili pre osvojenie najnovšej koncepcie medzinárodného módneho dizajnu, uchopenie tých najmodernejších módnych trendov. Prepáčte, tiež kvôli lepšiemu porozumeniu potrieb zákazníkov, neustále sa obmieňajte. v objednávke navrhnite a vyrobte vhodné rukavice z ovčej kože. Rukavice z ovčej kože vyrábame iba pre satirických zákazníkov. Čím vyššie stojíte, tým ďalej uvidíte. Akákoľvek pomoc, neváhajte a dajte mi vedieť. Budeme sa snažiť pomôcť. Sme profesionálny dodávateľ rukavíc z ovčej kože.


Čas zverejnenia: 31. augusta 2020